Důležitá informace! Servis, přeprava a výroba pokračují jako obvykle. Objednávky budou doručeny v souladu s datem uvedeným v obchodě!

Dodávka


 

Realizace objednávky

 
Doba realizace objednávky zahrnuje dobu výroby zrcadla a jeho přípravu k odeslání. Usilujeme o to, aby námi vyráběná zrcadla byla doručena klientům tak rychle, jak jen to je možné.
 
V závislosti na vybraném zrcadle, příslušenství a rozměrech může doba realizace objednávky být v rozmezí 7 až 20 pracovních dnů. Přesné datum doručení je individuálně specifikováno v e-mailových zprávách, které informují o fázi realizace.
 
Příprava výrobku k odeslání, stejně jako jeho doručení se realizuje výhradně v pracovní dny. Každý z balíků je pečlivě balen do tvrzeného kartonu. To zaručuje doručení v nepoškozeném stavu.
 
Aktuální stav objednávky je viditelný v záložce Můj účet. Sledujte průběžně postupy v realizaci Vaší objednávky.

 


 

Dodání a vratky

 
Doprava zdarma je dostupná pro každou objednávku. Hodnota objednávky nemá vliv, nákup jakéhokoliv zrcadla zaručuje dopravu zdarma na území celého státu.


 
Zásilky na dobírku nejsou žádným problémem. Naplánujte si doručení dle vlastních možností a přání, kdykoliv chcete.


 
Pokud nejste spokojeni s doručeným produktem, náleží Vám právo odstoupit od smlouvy uzavřené na dálku. Dodatková doba pro odeslání prohlášení o odstoupení od smlouvy na dálku nijak neomezuje Vaše právo na odstoupení od smlouvy na dálku.

 
 

Naši partneři