Důležitá informace! Servis, přeprava a výroba pokračují jako obvykle. Objednávky budou doručeny v souladu s datem uvedeným v obchodě!

O nás


Kdo jsme?
Firma Foram, známá také pod značkou Artforma,
je předním výrobcem zrcadel s LED podsvícením v Evropě.
Neustále vylepšovaný proces výroby a dlouholeté zkušenosti v branži jsou zárukou
nejvyšší kvality produktů s prakticky neomezenými možnostmi modifikací.
100
výrobků
24hod
denně vždy otevřeno
20
let na trhu
20
obchodů

Nejlepší, to znamená?
Naše nabídka zrcadel s LED podsvícením byla dovedena do úrovně, která nám umožňuje uspokojit i nejnáročnějšího klienta. Zrcadla přizpůsobena potřebám kupujícího, vyrobeny s milimetrovou dokonalostí, širokou škálou dodatkového, funkčního příslušenství nebo možnost výběru typu a barvy světla, to jsou jen některé z našich výhod.
Máme zkušené oddělení Obsluhy Klienta, které dbá o naše Klienty a dělá to rychle a kvalitně. Žádný dotaz nezůstává bez odpovědi.
Díky online prodeji může náš zákazník vrátit produkt do 14 dnů. Náklady na doručení při vrácení produktu nese zákazník.
Záruka dostupnosti

Zrcadla, která Vám nabízíme, jsou vyráběna naší značkou od základů.
Výroba začíná ve chvíli složení objednávky. Proto se u nás neobjevuje něco, jako je nemožnost vyřízení objednávky z důvodu nedostupnosti výrobku.

Sledujeme trendy a módu
Naše výrobky přinášejí do Vašich místností moderní a nadčasový styl. Množství vzorů a jedinečný styl zrcadel zajišťují, že se vždy dokonale kombinují s měnícími se trendy v interiérovém designu.
 
Kvalitě značky Artforma uvěřilo již mnoho klientů z celé Evropy.
S produkty značky Artforma jsou spokojeni klienti z mnoha koutů Evropy. Denně rostoucí počet klientů nakupuje naše výrobky. Prodáváme téměř v celé Evropě.
S pozdravem, tým Artforma www.vasezrcadlo.cz